"Сьогодні кожен має брати на себе соціальну відповідальність", — впевнена Людмила Зубко. За останні роки вона ініціювала у Житомирі безліч благодійних та соціальних проєктів
Благодійність.
Соціальні проєкти.
Кімнати психологічного розвантаження
учасників АТО
Кімнати психологічного розвантаження
учасників АТО
У співпраці з Міністерством оборони України Людмила Зубко організувала сучасні кабінети психологічного розвантаження на базі 95-ї окремої аеромобільної бригади. Саме там фахові психологи допомагають бійцям, які воювали на сході, адаптуватися до мирного життя.

Для збору коштів були проведені благодійні концерти та аукціони. До процесу Людмила Зубко підійшла по-особливому: організувала розробку футболок-поло, присвячених бійцям 95-ї бригади. Кошти, вручені від продажу, були використані для облаштування кімнат психологічного розвантаження.
Деякі міста вигадують легенди, а ми маємо свою легенду. Хочеться, щоб наші діти та онуки читали про цих хлопців в книгах історії, бо це дійсно жива легенда", — вважає Зубко.
З початком війни на Сході стала одним із найактивніших волонтерів Житомира, які надавали гуманітарну допомогу бійцям на фронті. Організувала системну доставку продуктів харчування для українських воїнів.

Під час загальнонаціонального карантину весною 2020 року започаткувала проєкт "Турбуємось про всіх" для допомоги медикам та медичним закладам в умовах епідемії COVID-19. Людмила Зубко та ГО "Житомир, зроби голосніше" передали 3000 упаковок ліків "Парацетамол-Дарниця" для Житомирського центру первинної медичної допомоги і 20 амбулаторій Житомира. Крім того, сімейні лікарі в цих амбулаторіях отримали 500 медичних масок у той час, коли на початку карантину вони були буквально на вагу золота.
Стала ініціатором особливого проєкту для людей поважного віку — ретро-вечора "Михайлівський вальс". Свято об'єднало усіх охочих потанцювати просто неба під музику у виконанні оркестру.

Організувала щорічний музичний дитячий табір Music Camp International. Кожного року серед учасників — діти з інвалідністю. Музичний табір допомагає дітям відчути себе неймовірними, повірити у себе для того, щоб змінювати цей світ. За кілька днів учасники табору вчаться грати на музичних інструментах, а у фіналі організовують спільний концерт.
Ініціювала унікальний для України проєкт зі збереження мозаїк та інших монументальних пам'яток пізнього модернізму Житомирщини. На сайті проєкту створена інтерактивна мапа та фотоархів вітражів, скульптур і архітектурних об'єктів Житомирщини 1960-1980-х років. Там можна побачити фото декоративного оздоблення автопавільйонів, їдалень і холів на промислових виробництвах. Твори монументалізму нерідко знищуються в процесі декомунізації. Розуміння радянської спадщини ускладнюється насамперед відсутністю відповідних досліджень, які могли б виокремити художньо цінні твори серед пропагандистських.
У 2012 році Людмила Зубко організувала у Житомирі фан-зону української мови.

Приводом для цього стала відмова тодішніх депутатів Житомирської облради ухвалити рішення про проведення першого уроку в школах області на тему єдиної державної української мови.