Новини

Людмила Зубко вимагає від міської влади забезпечити усіх виборців на дільницях медичними масками

Кандидатка на посаду міського голови Житомира від партії "Європейська Солідарність" Людмила Зубко вимагає від міської влади Житомира забезпечити усіх житомирян, які прийдуть 25 жовтня голосувати на виборчі дільниці, захисними медичними масками. Також Людмила Зубко вважає, що влада зобов'язана забезпечити людей на дільницях ручками для одноразового використання. Це допоможе уникнути контактування і убезпечить житомирян від вірусу.

"Давайте порахуємо. Я знаю, що в Житомирі маски коштують 2,10 грн. У Житомирі 205 тисяч виборців, явка, за всіма прогнозами, буде близько 50%, тобто прийде голосувати близько 100 тисяч людей. Таким чином забезпечити виборців медичними масками на дільницях – це всього 210 тисяч грн. Це зовсім невеликі гроші для міського бюджету. І це точно дешевше, ніж потім лікувати людей", - наголосила Зубко. 

Вона підкреслила, що це дуже важливе питання. Адже, як відомо, найсумлінніше завжди голосують люди вікової категорії 60+. Йдеться про осіб поважного віку, пенсіонерів, які перебувають у зоні ризику по захворюваності на Covid-19. 

"Зараз найважливіше – це турбота про людей", - переконана кандидатка у міські голови Житомира. 

Зубко також розповіла, що тиждень тому, коли викликала міського голову Сергія Сухомлина на дебати, оприлюднила номер телефону, за яким житомиряни можуть ставити свої запитання на цю дискусію. На цей телефон надходять питання в тому числі про те, як проголосувати у день виборів і захистити своє здоров'я. 

Окрім того, небайдужі житомиряни звернули увагу на те, що провладна партія "Пропозиція" роздає своїм прихильникам маски із брендуванням цієї політичної сили. Зубко переконана, що таким чином влада ділить житомирян на два сорти.  

"Якщо б це була маска іншої політсили, то я б не здивувалась. А це робить політична сила, яка при владі і яка зобов’язана захистити всіх житомирян під час голосування, а не тільки своїх виборців. Влада вирішила поділити житомирян на два сорти! Замість того, щоб захистити всіх, вона захищає лише тих, хто за "Пропозицію". Маски отримають тільки прихильники "Пропозиції"? Як це розуміти?! А решта виборців? Я вражена!", - сказала Зубко.

Відтак, наголосила вона, влада зобов'язана закупити захисні маски для усіх житомирян, які 25 жовтня прийдуть на дільниці, щоб виконати свій громадянський обов'язок. Адже люди, не дивлячись на епідемію, виявляють повагу до держави, у відповідь вони мають бути захищені.
Людмила Зубко повідомила, що в той час, поки влада бездіє, вона, зі свого боку, готова допомогти захистити житомирян у день голосування. "Я ініціюю проект "Безпечний вибір" від громадської організації "Житомир, зроби голосніше". Ми забезпечимо у день голосування спостерігачів масками, які будуть роздані виборцям. І вони будуть без жодного партійного бренду чи логотипу", - додала Зубко.