Новини

Отець Петро Новосельський про діяльність Людмили Зубко: "Вона робить важливі для безпеки речі"

Підприємиця та голова громадської організації "Житомир, зроби голосніше" Людмила Зубко робить важливі речі заради безпеки людей у Житомирі в умовах пандемії. Саме так діяльність Людмили Зубко оцінив настоятель парафії Святого Йоана з Дуклі отець Петро Новосельський. 
Напередодні о. Петро Новосельський звернувся до команди Людмили Зубко з тим, щоб посилити інфекційну безпеку у Школі Ордену братів менших францисканців на території храму. 

У п'ятницю, 25 вересня, команда Людмили Зубко, зокрема фахівці Національної експертної групи з інфекційного контролю Negic, провели у навчальному закладі аудит з точки зору інфекційної безпеки і тренінг для вчителів школи. 
"Коронавірус є великим викликом для кожного свідомого громадянина, тому що на сьогоднішній день маємо цю загрозу, бачимо смертність людей, збільшується захворюваність. Ми повинні про це говорити у суспільстві. Я щиро вдячний за те, що у нас відбувся цей аудит і тренінг. Дякую Людмилі Зубко за те, що організувала його. Це дуже важливо для безпеки, передусім для безпеки наших дітей", - наголосив о. Петро Новосельський. 
За словами Людмили Зубко, вчасні та розумні заходи з інфекційної безпеки – це те, чим сьогодні, не втрачаючи ні хвилини, мала б займатися міська влада. 

"Місто повинно жити і розвиватися навіть в умовах пандемії. Навчання дітей у школах треба робити безпечним, бо ми не маємо допустити ситуації, коли всі знову закриються на жорсткий карантин", - написала вона на своїй офіційній сторінці у Facebook

"Ми з командою знову не чекаємо, а діємо. Успішне місто для людей можна збудувати тоді, коли влада дбає про безпеку кожного", - додала вона.