Новини

Людмила Зубко на зустрічі з військовими запропонувала створити комунальні школи безпеки для дітей

Людмила Зубко, яку партія "Європейська Солідарність" висунула кандидаткою у міські голови Житомира, виступила з ініціативою створення комунальних "шкіл виживання" для дітей. Про це вона написала на своїй Facebook-сторінці за підсумками зустрічі з військовими, ветеранами АТО, родинами загиблих та сім'ями переселенців, яка відбулася у Центрі адаптації та відновлення учасників АТО і членів їх родин "Компас". 
Зубко розповіла, що на цій зустрічі підняли дуже важливу тему – про те, хто і як має вчити дітей життєво важливих правил безпеки, а також надавати першу домедичну і медичну допомогу.


Вона наголосила, що у своїй програмі "Маніфест успішного міста для людей" одним з основних пріоритетів ставить саме безпеку для людей.


"Вважаю, що навчання правил безпеки для діток має бути включено у програму позашкільної освіти. Як це зробити? Створити на рівні міста відповідне комунальне підприємство. Таке ж, наприклад, як школи танців. А це будуть школи виживання!", - зазначила Людмила Зубко.

Житомирська область – найбільш мілітаризована область України, тут найбільша кількість мобілізованих, багато ветеранів. Саме вони можуть стати викладачами, які навчать діток правил безпеки у найрізноманітніших ситуаціях, переконана кандидатка у мери.


За її словами, одним із прикладів, на який можна рівнятися у такій навчальній програмі, - це медичний батальйон "Госпітальєри", керівник якого Яна Зінкевич теж була присутня на зустрічі з Людмилою Зубко у житомирському центрі "Компас".


"Реформа децентралізації дала можливість приймати рішення на місцях дуже швидко. Тож якщо є важлива для людей ініціатива – а вона є – необхідно одразу реагувати на рівні міської влади. Закладати кошти в бюджет і не чекати, а діяти", - додала Зубко.