Новини

До Дня Святого Миколая Житомирський бізнес-клуб долучився до акції «Подаруй дитині диво»

В рамках акції #ПодаруйДитиніДиво до Дня Святого Миколая  Житомирський бізнес-клуб передав подарунки дітям, які проживають на лінії розмежування в Луганській області, а також дітям загиблих героїв.

«Усі ми в дитинстві мріяли отримати під ялинку саме те, що замовляли у листі до Миколая, Діда Мороза чи Санти. Та у батьків не завжди виходило точно втілити нашу забаганку. Миколайчики від Житомирського бізнес клубу об’єдналися, щоб подарувати справжнє диво 15 діткам, які написали листи Святому Миколаю.
Ноутбуки, мобільні телефони, велосипеди, ігрові приставки, планшети - ці подарунки сьогодні наші Миколайчики передали діткам», - зазначила представниця житомирського бізнес-клубу, депутатка житомирської міськради та засновниця ГО «Житомир, зроби голосніше!» Людмила Зубко.
Частина подарунків відправиться з волонтерами у сіру зону, частина — через дівчат з Житомирського міського центру соціальних служб та діткам загиблих військових з Житомира.

Людмила Зубко висловила подяку друзям та колегам з Житомирського бізнес-клубу, які об'єдналися на ініціативу #ПодаруйДітямДиво та подарували диво для діток Донбасу. «Треба об‘єднуватися і робити ще більше крутих речей! І не лише на свята», - підкреслила вона.