Новини

Кінотеатр "Жовтень" має стати місцем сили громади Житомира, - Людмила Зубко

«На відео — наше бачення наповненості оновленого простору кінотеатру «Жовтень» —сучасного центру культури зі збереженням архітектури пізнього модернізму та автентичної мозаїки. Над цією концепцією ще у 2018-му році ми працювали з Тетяною Парфентієвою, Андрієм Хіром та Павлом Гудімовим, залучали експертів. Минуло кілька років і ми таки зрушили питання з «мертвої» точки та запустили процес його реконструкції», - зазначила Людмила Зубко.

Депутатка житомирської міськради повідомила, що з обласного бюджету вже спрямовані кошти на виконання проєктних робіт, проведено перемовини з київськими і житомирськими архітекторами. Створена робоча група та сформоване технічне завдання, яке передано виконавцям.

За словами головної архітекторки Житомира Ольга Бронштейн, фахівці обстежили будівлю, зараз аналізують отримані дані, а дизайнери вже пропонують візуальні рішення.
«Як тільки остаточно затвердимо концепт — яким має стати «Жовтень» і що ми точно хочемо там бачити, за справу візьметься проєктант. Трансформація кінотеатру «Жовтень» нам дуже потрібна. Цей простір має стати місцем сили нашої громади», - підкреслила Людмила Зубко.