Новини

Людмила Зубко: маємо не лише зберегти табір «Супутник», але й всебічно його розвивати

13 травня Голова постійної комісії з соціально-гуманітарних питань Житомирської міськради Людмила Зубко разом з колегами-депутатами відвідали позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Супутник».
«Це єдиний позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку, що досі знаходиться у комунальній власності міста. Я пам’ятаю як у дитинстві слухала захоплюючі історії однолітків, яким пощастило потрапити в «Супутник». Він тоді вважався дуже «крутим». Таким він має стати й зразі. Ми маємо максимально використовувати його можливості!», - поділилась своїми враженнями Людмила Зубко.
Оздоровчий заклад має велику територію, 6 корпусів, простору оновлену їдальню і відкритий басейн. У 2018-2019 роках у «Супутнику» капітально відремонтували покрівлі та обладнали санвузлами п’ять із шести корпусів.
Але, за словами депутатки, тут є ще над чим працювати. До прикладу, поряд із новим майданчиком з вуличними тренажерами – абсолютно непристосованим̆ для гри є баскетбольний. Також критично потребує ремонту місце, де вечорами діти збираються на перегляд фільмів і свої перші у житті дискотеки. Відсутня повноцінна бібліотека.
Людмила Зубко передала дитячому закладу оздоровлення дитячі книжки, кілька примірників двотомника Валерія Шевчука «Стежка в траві. Житомирська сага», а також комплекти інтерактивної настільної гри «Мандрівка Житомирщиною», яку ГО «Житомир: Зроби Голосніше!» розробили за підтримки Житомирської ОДА.
Минулого року у зв’язку з пандемією табір так і не запустили. Цьогоріч тут відпочивають тільки дітки-сироти, з багатодітних сімей, дітки з інвалідністю та діти учасників АТО. Нині табір працює у чотири зміни і лише у літній період.
 «Ми маємо не лише зберегти цей заклад, але й всіляко його розвивати. Бо це така гарна можливість для дітей провести літо з користю й у гарній компанії і знайти нових друзів!» - зазначила пані Зубко.