Новини

Людмила Зубко: Маємо навчитися відчувати дітей нашими серцями

1 червня, до Дня захисту дітей за ініціативи Людмили Зубко для малечі Житомира був організований майстер-клас з кондитерської справи. «Ми хочемо, щоби діти знали, що вони можуть створювати щось самостійно. Сила дітей – в їхньому умінні! І по такому ж принципу мають вибудовуватися взаємозв’язки в громаді - на зміцнення незалежності і соціалізації кожного. Ми маємо навчитися відчувати дітей нашими серцями», - наголосила Людмила Зубко, депутатка Житомирської міської ради.

Приготування улюблених смаколиків – цукерок, розписування пряників – все це діти навчалися робити під час майстер-класу у Львівській майстерні шоколаду. «Будь-яка людина маленька або велика мріє бути почутою, мати позитивні емоції, бути щасливою у цьому світі. Атракція у Львівській майстерні шоколаду і покликана саме подарувати позитивні емоції маленьким людям і зробити їх життя трішки щасливіше», - зазначила присутня на святі депутатка житомирської обласної ради Тетяна Парфентієва.


Заповнена зала майстерні дітлахами та їх батьками, світлі і ширі посмішки – краплинку щастя отримав кожен відвідувач свята. Учасники майстер-класу отримали відзнаки «Майстрів чоколадної справи» та книжечки в подарунок. «Ми давно не робили майстер-класів у зв’язку з пандемією. Можливо тому сьогодні у мене дуже багато позитивних емоцій! Обожнюю команду Львівської майстерні шоколаду за те, як вони вміють ладнати з дітками! Свято вдалося!», - підкреслила Людмила Зубко.