Новини

Людмила Зубко разом з депутатами відвідали житомирську школу №12

Людмила Зубко, Голова постійної комісії з соціально-гуманітарних питань Житомирської міськради разом з командою фракції «Європейська Солідарність» у Житомирській міськраді відвідали середню загальноосвітню школу №12 в Житомирі.
Про це йдеться у дописі Людмили Зубко на Фейсбук.


«В продовження роботи гуманітарної комісії міської ради, яку я очолюю, нам важливо визначити пріоритети для вирішення першочергових проблем. В школі, яка розрахована на 600 учнів, зараз навчається 900. Школа з дуже хорошою репутацією, завдяки вчителям охочих її відвідувати дуже багато. Та умови не найкращі. Для того, щоб умістити всіх дітей, у клас переобладнали навіть туалет. Відповідно вбиралень не вистачає – їх всього дві, тому школярі часто на перервах стоять у черзі. Це не вкладається ні бачення сучасного виховання, ні в норми нового санітарного регламенту середньої освіти. Майстерні, де проходять уроки трудового навчання, в аварійному стані. Є навіть припис департаменту освіти про те, що в цих приміщеннях заборонено проводити заняття, але іншого виходу немає. Йдеться вже навіть не про комфорт, а про безпеку наших дітей», - йдеться у дописі.


Також Людмила Зубко повідомила, що у школі працює 72 вчителі, і є лише один методичний кабінет, але він дуже маленький. Вона зазначає, що оскільки будівля навчального закладу знаходиться у центрі міста, варіантів розширення не передбачається (паркова зона, скрізь червоні лінії, за які не можна заступати).
«Є гарна школа, де учням дають якісні знання, і це факт. Що потрібно зробити?! Визначити статус школи - старша/гімназія, зробити капітальний ремонт майстерень, збільшити кількість вбиралень і привести до норм санітарного регламенту - це першочергові завдання», – наголошує Людмила Зубко у своєму дописі.