Новини

У Житомирі презентовано першу книжку для дітей про принципи функціонування міста, - Людмила Зубко

Депутатка житомирської міськради Людмила Зубко та засновниця Міжнародного саміту мерів Ірина Озимок презентували освітянам інтерактивну дитячу книжку «У міста є я». Це перша книга для дітей про те, як функціонує місто.

«Як наповнюється бюджет громади, що робити зі сміттям, де слід зробити зелену зону, а де велодоріжку? Ми часто недооцінюємо дитячі ідеї. Натомість маємо прислухатися, адже саме їм жити у цій країні! Книга Iryna Ozymok «У міста є я» — готовий навчальний посібник для наймолодших небайдужих мешканців українських міст», - зазначила у виступі Людмила Зубко.
Книжка не лише пояснює зрозумілою мовою, як функціонує місто, але й про те, що кожен з громади може і повинен долучатися до створення якісного та комфортного середовища.
«Я дуже вірю в освіту, і коли діти самі пробують розподіляти бюджет, займатися містоплануванням, робити енергоаудит будівель та приміряти роль мера – то це крок до виховання відповідальних мешканців змалечку», — підкреслила Ірина Озимок на презентації, а також розповіла про навчальну програму-гру на основі книжки. Вона відповідає принципам та підходам НУШ, її можна інтегровувати в різні предмети або створити окремий урок чи позакласне заняття. За основу гри взяли метод case study з повним зануренням і прикладами з реального життя.

Коштом депутатського фонду Людмила Зубко придбала 200 примірників цієї книги. «Переконана, що книга «У міста є я» стане в нагоді освітянам, бібліотекарям і батькам, які хочуть, аби їхні діти всебічно розвивалися», - повідомила Зубко.
Депутатка подякувала пані Ірині за проєкт та департаменту освіти житомирської міської ради за допомогу в організації презентації.