Новини

У Житомирі представили проекти учасників форуму молодіжних ініціатив Action Forum!, - Зубко

З 21 грудня проєкти учасників форуму молодіжних ініціатив Action Forum! можна буде побачити у Житомирі в приміщені Будинку української культури. А вже наступного року для представників молодіжних організацій міста Житомира відбудеться круглий стіл.
«Цього року ми пізно спохватилися, та мені вдалося відправити на форум молодіжних ініціатив кількох молодих житомирян. Я твердо вирішила — наступного року наші ініціативи теж мають бути представлені. Тож готуємося до Action Forum 2022!», - повідомила депутка житомирської міськради Людмила Зубко.
Нагадаємо, у жовтні в Національний центр «Український дім» у Києві відбувся Action Forum!, під час якого були презентовані виставка та серія журналістських матеріалів, присвячених діяльності знакових українських ініціатив, що творять зміни у різних сферах: від культури до урбанізму, від освіти до активізму.


Серед представлених на виставці ініціатив – Територія А, Будинок Слово, Кримська солідарність, Центр громадянських свобод, Пласт, Українська волонтерська служба, Повернись живим, Революція на граніті, Хто замовив Катю Гандзюк?, Ukraїner тощо.