Новини

Людмила Зубко разом з депутатами відвідали житомирську школу №21

Людмила Зубко, Голова постійної комісії з соціально-гуманітарних питань Житомирської міськради разом з депутатами «Європейської Солідарності» відвідали середню загальноосвітню школу №21 в Житомирі.
Про це йдеться у дописі Людмили Зубко на Фейсбук:
«Продовжую у межах роботи гуманітарної комісії міської ради відвідувати навчальні заклади міста. Відвідали школу – ЗОШ №21. Заклад був заснований у 1962 році. Нині тут працюють 76 педагогів і навчаються 1002 дитини. Очолює школу – Світлана Ремінець. Як і в кожній школі тут є певні проблеми. Але ситуація не така критична, як, до прикладу, у ЗОШ №12. В діалозі з керівництвом школи обговорили основні потреби. Першочергово потрібен ремонт вхідної групи.

Вкотре наголошую: моя мета, як депутатки і голови гуманітарної комісії Житомирської міськради - всіляко сприяти створенню в житомирських школах безпечного простору для дітей та умов для отримання якісної освіти.
А це не тільки про хороші ремонти й оновлення матеріально-технічної бази шкіл, це новий функціонал у впровадженні інноваційних методик навчання і загалом про комфортну атмосферу в колективі.
Нова вхідна група потрібна, але важливо це зробити разом із заходами безпеки - до вже працюючого відеонагляду, вимірювання температури, дізенфекції рук, потрібно додати термінал та реєстрацію учнів.
Єдина картка обліку навчання, проїзду в транспорті, оплата послуг можлива і реалізована в Дніпрі. Нам треба прискорюватись.
Коли дитина почуває себе не тільки щасливою, але й у безпеці».