Новини

Відомі політики, волонтери, військові та громадські діячі підтримали Людмилу Зубко на виборах мера Житомира

Відомі політики, волонтери, військові та громадські діячі звернулися до житомирян із закликом підтримати на виборах міського голови Житомира кандидатку від партії "Європейська Солідарність" Людмилу Зубко. 
На підтримку Людмили Зубко висловилися: 
- віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках Іванна Климпуш-Цинцадзе, 
- Герой України, генерал-лейтенант ЗСУ, колишній командувач 95-ї аеромобільної бригади, Командувач Десантно-штурмових військ у 2015-2019 роках Михайло Забродський,
- доброволець-медик, командир медичного батальйону "Госпітальєри", народний депутат від партії "ЄС" Яна Зінкевич,
- громадська діячка, волонтерка, співачка та телеведуча, лауреатка премії імені Василя Стуса, народна депутатка від партії "ЄС" Софія Федина,
- народна депутатка від партії "Європейська Солідарність", співголова фракції "ЄС" Ірина Геращенко,
- народний депутат від партії "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко.
"Житомир – прекрасне місто. І воно має всі шанси стати по-справжньому європейським. Але для цього Житомиру потрібен мер, який би зміг забезпечити європейські умови життя кожному житомирянину. Саме таку кандидатку на цю позицію, Людмилу Зубко, висунула "Європейська Солідарність". Знаю Людмилу особисто. Це порядна, фахова, досвідчена людина. І вона точно "вигризе" для житомирян все найкраще. Вона буде мером за людей і для людей", - заявила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Людмила Зубко була однією із перших, хто прийшов на допомогу нашій 95-ій бригаді, коли на сході почалася російська агресія. Вона об'єднала волонтерів і всіх небайдужих житомирян для допомоги тим, хто знаходився на передовій. І досвід війни показав, що Україна вистояла саме завдяки таким місцевим лідерам. У критичній ситуації вона взяла на себе відповідальність, організувала інших, діяла швидко і ефективно. Я впевнений, що Людмила Зубко точно буде мером за людей і для людей", - розповів Михайло Забродський.

"Я вважаю цю людину надзвичайно достойною та чесною. Ви її усі вже знаєте завдяки активній громадській діяльності у місті Житомир. Людмила Зубко дійсно достойна бути мером, вона зможе реалізувати ті цілі, які вона перед собою поставила, які перед нею ставимо ми. Тому прошу підтримати "Європейську Солідарність" та пані Людмилу Зубко", - наголосила Яна Зінкевич.

"Я пишаюся, що сьогодні така жінка, сильна і впевнена у завтрашньому дні, іде разом з командою "Європейської Солідарності" на міського голову Житомира. Вона знає, вона може, вона має команду. Зрештою ми всі є командою. Один за всіх і всі за одного заради того, щоб зробити Житомир успішним містом, комфортним для усіх містян", - зазначила Софія Федина.

"Я хочу особисто підтримати пані Людмилу. І це не жіноча чи партійна солідарність. Це впевненість у тому, що пані Людмила гідно представлятиме інтереси Житомира і житомирян. Людмила Зубко має дуже великий досвід і волонтерства, і здорового бізнесу, який створює нові робочі місця, сплачує податки чесно і формує нову успішну Україну", - сказала Ірина Геращенко.


"У Людмили Зубко правильний підхід. Її бачення – Житомир має бути містом для людей, а вона має бути мером для людей. Я думаю, це єдиний правильний шлях. Це патріотична, професійна людина, яка здатна принести Житомиру розвиток і процвітання", - упевнений Олексій Гончаренко.

Нагадаємо, Людмила Зубко стала кандидаткою у мери Житомира від партії "Європейська Солідарність" після того, як перемогла на партійних праймеріз. Людмила Зубко – громадська діячка, підприємиця, меценатка, засновниця громадської організації “Житомир, зроби голосніше!”. Автор цілого ряду проєктів з безпеки у Житомирі – "Безпечний бізнес", "Безпечна школа", "Безпечний Житомир". Спільно з командою розробила програмний документ "Маніфест успішного міста для людей", у якому зафіксовано п'ять чітких правил стратегічного розвитку Житомира – Турбота про людей, Безпека для людей, Комфорт для людей, Економіка для людей" і Влада для людей.