Людмила Зубко

Офіційний сайт
«Моя мета – зробити наше місто Житомир таким, щоб сюди поверталися, тут творили себе, розвивались самі та розвивали місто. Щоб приїжджали з інших міст та країн світу жити, працювати, відпочивати та насолоджуватися життям»
Стежте за новинами або ж долучайтеся до команди!
Ваше Ім'я
Ваше прізвище
Ваша пошта
Ваш Телефон
Житомир став першим в Україні містом, де на практиці показують, як організувати безпечне навчання у школах в умовах пандемії. Проєкт Людмили Зубко – це відповідь на неповороткі та неефективні дії влади.

Дистанційне навчання весною 2020 року показало свою неефективність: батьки вимушені були жертвувати роботою, учні недотримували у знаннях, вчителям було важко втримати увагу школярів.

Альтернатива є. Це – безпечна школа.

Людмила Зубко разом з командою фахівців - Національною експертною групою з інфекційного контролю (NEGIC) на чолі з лікарем-епідеміологом Андрієм Александріним – підготували Протоколи безпечної організації навчального процесу та розпочали впровадження цих протоколів на практиці у школах Житомира.

Cтаньте амбасадором інфекційної безпеки у своєму навчальному закладі. Завантажте чеклист, за допомогою якого ви можете самостійно перевірити школу з точки зору інфекційної безпеки. Заповнений чеклист надішліть експертам-інфекціоністам на електронну адресу:

bezpechnashkola.zhytomyr@gmail.com

У листі вкажіть назву та номер школи. У відповідь отримайте рекомендації з облаштування навчального закладу.
Завантажити чеклист
Завантажити Протоколи
Читати детальніше
Безпечна школа
Безпечна
школа
Останні новини